Egyetemi pályafutásom
2010.05.03
2006 őszén kezdtem felsőoktatási tanulmányaimat a Debreceni Egyetem Informatika Kar Programtervező Informatikus (PTI) szakán, sajnos beleestem a kezdő egyetemisták hibájába - "Ááá, ráérünk arra még" - mondotta vala. Meg is lett az eredménye, így hát 2007 első félévét már Informatikus Könyvtárosként folytattam. Kisebb nagyobb sikerekkel elértem oda, hogy utolsó éves vagyok, vagyis végzős. Könyvtári gyakorlataimat a Kenézy Élettudományi Könyvtárban töltöttem, ahová 2010. januárjában fel is vettek és ott dolgozok, mint hallgató. Azóta kicsit összekuszálódtak a dolgaim (lsd. majd valamikor "Kredit Krízis"), de végül minden jóra fordult és itt állok a Diploma küszöbén.
Folytatása következik.
