Egyetemi pályafutásom

2010.05.03

2006 őszén kezdtem felsőoktatási tanulmányaimat a Debreceni Egyetem Informatika Kar Programtervező Informatikus (PTI) szakán, sajnos beleestem a kezdő egyetemisták hibájába - "Ááá, ráérünk arra még" - mondotta vala. Meg is lett az eredménye, így hát 2007 első félévét már Informatikus Könyvtárosként folytattam. Kisebb nagyobb sikerekkel elértem oda, hogy utolsó éves vagyok, vagyis végzős. Könyvtári gyakorlataimat a Kenézy Élettudományi Könyvtárban töltöttem, ahová 2010. januárjában fel is vettek és ott dolgozok, mint hallgató. Azóta kicsit összekuszálódtak a dolgaim (lsd. majd valamikor "Kredit Krízis"), de végül minden jóra fordult és itt állok a Diploma küszöbén.
Folytatása következik.

Biográfia

1987.10.28

1987. október 28-án születtem az California állambeli Beaverdam
től, mint egy 7744 Km-re keletre, a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Miskolcon. Általános iskolai tanulmányaimat a 43. sz Pattantyús Ábrahám Géza Ált. Isk.-ben kezdtem, majd 2 évvel később, a 11. sz. Vörösmarty Mihály Ált. Isk.ben folytattam a harmadik osztályt. 2002-ben felvételt nyertem a Földes Ferenc Gimnáziumba, informatika szakra. 2006-ban... lásd feljebb...