Dudás, PéterBalog, Margit2021-11-222021-11-222014Economica. -7 : 2 (2014), p. 230-239. -Economica. - 1585-6216. - 2560-23221585-62162560-2322http://hdl.handle.net/2437/325361Matematikai-statisztikai paradoxonok alkalmazása a turizmusbanmagyar nyelvű folyóiratközlemény hazai lapbanopen access journalhttp://webpac.lib.unideb.hu:8082/ebib/CorvinaWeb?action=cclfind&resultview=long&ccltext=idno+BIBFORM098471TársadalomtudományokGazdálkodás- és szervezéstudományokhttps://ojs.lib.unideb.hu/economica/article/view/4362http://dx.doi.org/10.47282/ECONOMICA/2014/7/2/43622021-12-12