Strong normalization of lambda-Sym-Prop- and lambda-bar-mu-mu-tilde-star- calculi

dc.contributor.authorBattyányi, Péter
dc.contributor.authorNour, Karim
dc.date.accessioned2019-07-03T12:16:22Z
dc.date.available2019-07-03T12:16:22Z
dc.date.issued2017
dc.date.oa2019-07-19
dc.date.pasync2019-12-17T01:30:20Z
dc.date.updated2019-12-17T01:30:20Z
dc.description.correctorLB
dc.identifier.citationLogical Methods in Computer Science. -13 : 3 (2017), p. 1-22. -Log. Methods Comput. Sci. - 1860-5974
dc.identifier.doihttp://dx.doi.org/10.23638/LMCS-13(3:34)2017
dc.identifier.issn1860-5974
dc.identifier.opachttp://webpac.lib.unideb.hu:8082/ebib/CorvinaWeb?action=cclfind&resultview=long&ccltext=idno+BIBFORM079630
dc.identifier.urihttp://hdl.handle.net/2437/270201
dc.identifier.urlhttps://lmcs.episciences.org/3963
dc.languageeng
dc.rights.accessopen access journal
dc.subject.mabMűszaki tudományok
dc.subject.mabInformatikai tudományok
dc.titleStrong normalization of lambda-Sym-Prop- and lambda-bar-mu-mu-tilde-star- calculi
dc.typeidegen nyelvű folyóiratközlemény külföldi lapban
Fájlok
Eredeti köteg (ORIGINAL bundle)
Megjelenítve 1 - 1 (Összesen 1)
N/A
Név:
FILE_UP_3_1706.07246.pdf
Méret:
410.67 KB
Formátum:
Adobe Portable Document Format
Leírás:
Kiadói változat