Multiply monogenic orders

Dátum
2013
Folyóirat címe
Folyóirat ISSN
Kötet címe (évfolyam száma)
Kiadó
Absztrakt
Leírás
Kulcsszavak
Természettudományok, Matematika- és számítástudományok
Jogtulajdonos
Jelzet
Egyéb azonosító
Forrás
Annali della Scuola Normale Superiore di Pisa. Classe di Scienze. -12 : 2 (2013), p. 467-497. -Ann. Scuola Norm. Super. Pisa-Cl. - 0391-173X 2036-2145
Támogatás
OTKA-T67580
OTKA-T75566
OTKA-100339
Egyéb János Bolyai Research Scholarship
TÁMOP TÁMOP-4.2.1./B-09/1/KONV-2010-0007