Isometries on positive operators of unit norm
dc.contributor.author | Nagy, Gergő | |
dc.date.accessioned | 2013-06-24T08:33:39Z | |
dc.date.available | 2013-06-24T08:33:39Z | |
dc.date.issued | 2013 | |
dc.date.pasync | 2025-03-06T00:08:25Z | |
dc.date.updated | 2017-12-01T09:23:17Z | |
dc.identifier.citation | Publicationes Mathematicae-Debrecen. -82 : 1 (2013), p. 183-192. -Publ. Math.-Debr. - 0033-3883 | |
dc.identifier.doi | http://dx.doi.org/10.5486/PMD.2013.5396 | |
dc.identifier.issn | 0033-3883 | |
dc.identifier.opac | http://webpac.lib.unideb.hu:8082/ebib/CorvinaWeb?action=cclfind&resultview=long&ccltext=idno+BIBFORM046998 | hu |
dc.identifier.scopus | 84872744773 | |
dc.identifier.uri | http://hdl.handle.net/2437/171211 | |
dc.identifier.wos | 000324896500014 | |
dc.language | eng | |
dc.rights.access | open access szerzői kérésre (csak a postprint) | |
dc.rights.access | open access pre-print és post-print | |
dc.rights.owner | Debreceni Egyetem, Matematika Intézet | |
dc.subject.mab | Természettudományok | |
dc.subject.mab | Matematika- és számítástudományok | |
dc.tender | TÁMOP TÁMOP-4.2.2/B-10/1-2010-0024 | |
dc.tender | OTKA K 81166 | |
dc.tender | OTKA NK 81402 | |
dc.title | Isometries on positive operators of unit norm | |
dc.type | folyóiratcikk | |
dc.type | idegen nyelvű folyóiratközlemény hazai lapban |
Fájlok
Eredeti köteg (ORIGINAL bundle)
1 - 3 (Összesen 3)
Nincs kép
- Név:
- postfile_up_Iso of spheres.pdf
- Méret:
- 252.45 KB
- Formátum:
- Adobe Portable Document Format
- Leírás:
- post-print
Nincs kép
- Név:
- file_up_5396-Nagy-G-1.pdf
- Méret:
- 321.07 KB
- Formátum:
- Adobe Portable Document Format
- Leírás:
- kiadói változat
Nincs kép
- Név:
- EM_NagyGergo.pdf
- Méret:
- 1.82 MB
- Formátum:
- Adobe Portable Document Format
- Leírás:
- OA nyilatkozat