The complexity of checking identities over finite groups

dc.contributor.authorHorváth, Gábor
dc.contributor.authorSzabó, Csaba
dc.date.accessioned2011-10-14T08:31:04Z
dc.date.available2011-10-14T08:31:04Z
dc.date.issued2006
dc.date.pasync2017-12-01T09:18:22Z
dc.date.updated2017-12-01T09:18:22Z
dc.identifier.citationInternational Journal Of Algebra And Computation. -16 : 5 (2006), p. 931-939. -Int. J. Algebr. Comput. - 0218-1967
dc.identifier.doihttp://dx.doi.org/10.1142/S0218196706003256
dc.identifier.issn0218-1967
dc.identifier.opachttp://webpac.lib.unideb.hu:8082/ebib/CorvinaWeb?action=cclfind&resultview=long&ccltext=idno+BIBFORM021959hu
dc.identifier.urihttp://hdl.handle.net/2437/114120
dc.identifier.urlhttp://www.worldscinet.com/ijac/16/1605/S0218196706003256.html
dc.languageeng
dc.rights.accessopen access pre-print és post-print (12h embargó)
dc.rights.ownerWorld Scientific Publishing
dc.subject.mabTermészettudományok
dc.subject.mabMatematika- és számítástudományok
dc.titleThe complexity of checking identities over finite groups
dc.typefolyóiratcikk
Fájlok
Eredeti köteg (ORIGINAL bundle)
Megjelenítve 1 - 1 (Összesen 1)
N/A
Név:
postfile_up_meta.pdf
Méret:
299.62 KB
Formátum:
Adobe Portable Document Format
Leírás:
pre-print