Solutions of a generalized Markoff equation in Fibonacci numbers
Dátum
2020
Folyóirat címe
Folyóirat ISSN
Kötet címe (évfolyam száma)
Kiadó
Absztrakt
Leírás
Kulcsszavak
Természettudományok, Matematika- és számítástudományok
Jogtulajdonos
De Gruyter
Jelzet
Egyéb azonosító
Forrás
Mathematica Slovaca. -70 : 5 (2020), p. 1069-1078. -Math. Slovaca. - 0139-9918
Támogatás
EFOP-3.6.1-16-2016-00022
OTKA K115479
OTKA K128088
OTKA ANN130909
egyéb Stipendium Hungaricum Scholarship
OTKA K115479
OTKA K128088
OTKA ANN130909
egyéb Stipendium Hungaricum Scholarship