Construction of pseudorandom binary sequences using additive characters over GF(2k)

dc.contributor.authorFolláth, János
dc.date.accessioned2010-05-10T12:55:37Z
dc.date.available2010-05-10T12:55:37Z
dc.date.issued2008
dc.date.pasync2017-12-01T08:59:35Z
dc.date.updated2017-12-01T08:59:35Z
dc.identifier.citationPeriodica Mathematica Hungarica. -57 : 1 (2008), p. 73-81. -Period. Math. Hung. - 0031-5303
dc.identifier.doihttp://dx.doi.org/10.1007/s10998-008-7073-1
dc.identifier.issn0031-5303
dc.identifier.opachttp://webpac.lib.unideb.hu:8082/ebib/CorvinaWeb?action=cclfind&resultview=long&ccltext=idno+BIBFORM010747hu
dc.identifier.urihttp://hdl.handle.net/2437/96049
dc.identifier.urlhttp://www.springerlink.com/content/j03h625q6542553v/fulltext.pdf
dc.languageeng
dc.rights.accessopen access pre-print és post-print
dc.rights.ownerAkadémiai Kiadó
dc.rights.ownerSpringer
dc.subject.mabTermészettudományok
dc.subject.mabMatematika- és számítástudományok
dc.titleConstruction of pseudorandom binary sequences using additive characters over GF(2k)
dc.typefolyóiratcikk
Fájlok
Eredeti köteg (ORIGINAL bundle)
Megjelenítve 1 - 1 (Összesen 1)
N/A
Név:
postfile_up_traceprng.pdf
Méret:
127.06 KB
Formátum:
Adobe Portable Document Format
Leírás:
post-print