On Soft Closure Function in Soft Ideal Spaces

dc.contributor.authorAl-Janabi, Sameer Annon Abbas
dc.contributor.authorHussain, Ahmed Hadi
dc.contributor.authorSalman, Abbas Musleh
dc.contributor.authorHussein, Nabeel Ali
dc.date.accessioned2024-02-25T11:48:06Z
dc.date.available2024-02-25T11:48:06Z
dc.date.issued2021
dc.date.oa2024-11-12
dc.date.pasync2024-03-01T00:06:51Z
dc.date.updated2024-02-25T11:48:06Z
dc.description.correctorLB
dc.identifier.citationJournal of Physics. Conference Series. -1804 : 1 (2021), p. 1-9. -J. Phys. Conf. Ser. - 1742-6588. - 1742-6596
dc.identifier.doihttp://dx.doi.org/10.1088/1742-6596/1804/1/012115
dc.identifier.issn1742-6596
dc.identifier.issn1742-6588
dc.identifier.opachttps://ebib.lib.unideb.hu/ebib/CorvinaWeb?action=cclfind&resultview=long&ccltext=idno+BIBFORM118874
dc.identifier.urihttps://hdl.handle.net/2437/366834
dc.identifier.urlhttps://iopscience.iop.org/article/10.1088/1742-6596/1804/1/012115
dc.languageeng
dc.rights.accessopen access article
dc.subject.mabTermészettudományok
dc.subject.mabMatematika- és számítástudományok
dc.titleOn Soft Closure Function in Soft Ideal Spaces
dc.typefolyóiratcikk
dc.typekonferenciacikk
Fájlok
Eredeti köteg (ORIGINAL bundle)
Megjelenítve 1 - 1 (Összesen 1)
Nincs kép
Név:
FILE_UP_0_Abbas_2021_J._Phys.__Conf._Ser._1804_012115.pdf
Méret:
812.29 KB
Formátum:
Adobe Portable Document Format
Leírás:
Kiadói változat